Top
Kurumsal
Hakkımızda

Gıda sektöründe kırk yıla yakın bir süredir pazarlama ve servis hizmeti veren grubumuz 2004 yılında KARADENİZ UN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ni bünyesine katmıştır. Amacı müşterilerinin isteklerine en iyi cevabı verebilmek ve sorunlarına en kısa zamanda çözüm üretebilmektir. KARADENİZ UN, gerek sektördeki deneyimi gerekse kaliteye verdiği önemle başta müşteri memnuniyeti olmak üzere hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

KARADENİZ UN günlük 150.000 Kg kapasiteli, 12.000 m² alan üzerine kurulu 5.300 m² kapalı alanda seçkin personel ve kaliteli ekipman anlayışıyla Türk Gıda kodeksi un tebliğine uygun üretim, paketleme ve depolama işlemlerin titizlikle yerine getirmektedir. Fabrikamız Tekirdağ ili Ergene ilçesi E-5 karayolu üzerinde İstanbul’a 110 km uzaklıktadır. İstanbul’da irtibat büromuz bulunmaktadır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Maksimum müşteri karlılığı göz önüne alınarak, optimum üretim, kalite ve fiyat dengesiyle müşteri ortaklığını uzun yıllar sürdürmek. Şirketimiz, müşteri beklentilerini ileri teknolojiyi kullanarak, en üst düzeyde karşılayan ürünler üreterek, müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli yükseltmeyi temel varlık nedeni sayar.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir büyüme, bölgede sektör lideri, yerel ve ulusal alanda tanınmış marka olma, Ar-Ge ye önem vererek, yeni ürünler geliştirmek, eli una değen herkese müşteri olarak bir gün ulaşmak en temel hedeflerimizdir.